ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Dietetyka

woman with healthy foodDietetyka

Czy od lat zmagasz się z nadwagą? W ostatnim czasie przytyłaś? Odchudzasz się różnymi metodami, ale za każdym razem pojawia się efekt jo-jo? Masz dosyć swojego ciała i chcesz trwale i skutecznie się odchudzić?

Wiele osób pragnących schudnąć nie myśli o zdrowiu. Utrata nadprogramowych kilogramów, to nie tylko piękny wygląd i zadowolenie ze swojego ciała, ale również dobra forma i zapobieganie przewlekłym chorobom. Aby stracić na wadze, musisz wiedzieć przede wszystkim co jeść, a nie ile! Mądre i zdrowe odchudzanie, to nie rezygnacja z posiłków i głodówki, ale racjonalne i odpowiednie łączenie produktów, które dają satysfakcjonujące efekty.

Oferujemy Państwu:

  • Indywidualny Program Żywieniowy – na podstawie wyników testu (alergiczny, w kierunku nietolerancji pokarmowych) opracowujemy indywidualną dietę, w której wyeliminujemy produkty które są szkodliwe dla Ciebie, a wprowadzamy produkty które ułatwiają proces odchudzania i wspomagają metabolizm
  • Detox – pozwala on na usunięcie toksyn z komórek, które zalegają, gniją i fermentują w układzie pokarmowym, zwłaszcza w jelicie grubym, co bezpośrednio związane jest z rozwojem wielu chorób i złego samopoczucie. Każde oczyszczanie jelita grubego jest wprowadzeniem do oczyszczenia wątroby.
  • Terapie wspomagające odchudzanie – zmniejszają łaknienie na słodycze i węglowodany, pobudzają metabolizm, ujędrnia skórę i likwiduje cellulitis i cellulit.

Odzyskaj wiarę w siebie i pozbądź się zbędnych kilogramów!

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij