Terapie biorezonansowe
90%
Hydrokolonoterapia
70%
Dietetyka
80%
Swoją działalność w ProfMedika – Poznańskim Centrum Profilaktyki Zdrowotnej opieramy na zasadach medycyny holistycznej. Dążymy do zapobiegania chorobom, a nie zwalczenia ich objawów.

Naszą misją jest utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia.

Przejdź do: USŁUGI

 

Zespół:

Iwona Groblewska, magister nauk medycznych, dietetyk i terapeuta stosujący metodę biorezonansu. Z medycyną jest związana od kilkunastu lat. Na początku swojej kariery pracowała w poznańskich szpitalach między innymi na oddziałach neurologicznych, internistycznych, chirurgicznych, prowadząc jednocześnie ćwiczenia dla studentów na Uniwersytecie Medycznym.

W latach 2009-2012 pracowała w Norwegii, w różnych ośrodkach medycznych. Miała okazję przyjrzeć się dogłębnie norweskiej służbie zdrowia, podejściu do pacjenta, metodom leczenia oraz szeroko stosowanej profilaktyce.

Po powrocie do kraju swoją drogę związała już intensywnie z medycyną naturalną, metodą biorezonsu oraz dietetyką. Jej pasją jest między innymi zdrowe odżywianie, propagując ją na swoim blogu kulinarnym. Dla niej szalenie ważna jest diagnostyka, zdrowy tryb życia, naturalne terapie, równowaga pomiędzy pracą a odpoczynkiem oraz właściwe odżywianie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Polecam Centrum Profilaktyki ProfMedika. Pani Iwona pomogła mi i zdiagnozowała u mojego dziecka pasożyty (owsiki i lamblie). Po terapii i dostosowaniu się do zaleceń dietetycznych, mój synek jest teraz radosnym chłopcem, pełnym energii i w końcu nie kaszlącym.
    Justyna K.
  • ProfMedika to centrum, które pomaga skutecznie zdiagnozować Boreliozę i koinfekcję. Niestety to ciężko wykrywalna choroba, objawy są zróżnicowane i często dotyczą kilku układów. Tak też było u mnie. Po wielu wizytach u lekarzy, wreszcie trafiłam do Pani Iwony z ProfMedika w Poznaniu. Po zastosowaniu terapii i wdrożeniu suplementów, w końcu przestały mnie boleć mięśnie, stawy i wygląd skóry, z czym miałam dotychczas wiele problemów.

    Agnieszka B.