ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Alkohol

Pokonaj walkę z alkoholem!

Uzależnienie od alkoholu

Wydaje się, że na temat problemu alkoholowego wszystko zostało powiedziane. To ciężka choroba, z którą trudno walczyć.

Prowadzimy antyalkoholowe terapie biorezonansowe, które są skutecznym wsparciem dla osób walczących z tym ciężkim nałogiem.

Oferujemy pełną terapię antyalkoholową, z terapią wstępną i z odtruciem z toksyn.

Terapia antyalkoholowa, która jest często oferowana w innych gabinetach w promocyjnej cenie trwa tylko 15-20 minut, co oznacza, że jest za krótka dla osób silnie uzależnionych od alkoholu. Jest także niekompletna i nie zawiera odtruwania organizmu z toksyn po zabiegu, przez co naraża pacjenta na skutki zatrucia organizmu po terapii, w czasie kiedy organizm silnie pozbywa się toksyn. Zawsze pytaj ile trwa terapia antyalkoholowa i z czego się składa, bo często oferowana jest niepełna lub niepełnowartościowa terapia, wykonywana na czas, a nie zgodnie ze sztuką. Nasz zabieg trwa zawsze godzinę i zawsze koniecznie potrzeba od 8-10 zabiegów.

Przebieg samej terapii
Każda osoba która przychodzi na terapię antyalkoholowa koniecznie na pierwsze spotkanie zabiera alkohol (ten którego nadużywa) który zostanie użyty do terapii.
Pacjent zostaje podłączony do urządzenia Bicom i po uruchomieniu specjalnego programu terapeutycznego, poprzez elektrody stymulujące biorezonansowo pracę jego mózgu, wywoływana jest reakcja mająca na celu wygaszenie głodu alkoholowego, który zwykle ustępuje w przeciągu 2 do 12 godzin po terapii.
W trakcie podłączenia do urządzenia, duża część pacjentów nie odczuwa żadnych impulsów, ani nie odczuwa zupełnie niczego. Część osób czuje mikroimpulsy elektryczne, które są bardzo słabe, niektórzy czują się senni w trakcie zabiegu, metaliczny posmak w ustach lub silne pragnienie. Są to normalne objawy, ale cała terapia jest bezbolesna i całkowicie bezinwazyjna. Nie trzeba także zażywać żadnych środków, ani lekarstw w trakcie, ani po terapii.
Odtruwanie
Po terapii likwidującej alkoholizm zawsze przeprowadzamy dodatkowo odtruwanie organizmu (wątroba, trzustka, żołądek), czego zwykle nie robią inni oferujący w internecie terapię antyalkoholową po zaniżonych cenach. Odtruwanie po terapii jest ważnym krokiem i rezygnowanie z niego jest niekorzystne dla klienta. Dlatego nasza terapia trwa łącznie 1 godzinę. Aby terapie antyalkoholowe przyniosły jak najlepszy efekt zaleca się cykl 8-10 terapii w odstępie 1 tygodnia

Jeśli chcesz by alkohol nie niszczył Tobie lub Twoim najbliższym życia – skontaktuj się z nami.

Odważ się i przyjdź! Przekonaj się, że warto!

Przejdź do:

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij