ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Nikotyna

Pokonaj uzależnienie od papierosów

Uzależnienie od papierosów

Ile razy próbowałeś rzucić palenie? Czy, jeśli nawet przez chwilę były efekty, po jakimś czasie, w stresującym okresie życia, znów sięgałeś za papierosa? Wydaje Tobie się, że już spróbowałeś wszystkiego? Zastanawiałeś się ile pieniędzy miesięcznie puszczasz z dymem?

Jeśli chcesz raz a porządnie skończyć z tym nałogiem NIE TRAĆ CZASU, przestań truć siebie i najbliższych, zdecyduj się na antynikotynową terapię biorezonansową.

Miliony ludzi chciałoby rzucić palenie, ale każdy kto raz próbował rzucić palenie, doskonale wie jakie jest to trudne i często bardzo szybko wraca się do nałogu.

Część ludzi także używa przez lata gum Nicorette, czy też produktów Niquitin, które wbrew tego co wmawiają reklamy koncernów farmaceutycznych, także są nałogiem nikotynowym i obciążają układ krwionośny, powodują nadciśnienie, zgagę, a nawet nadżerki w przełyku i żołądku. Jedynie płuca są oszczędzane dzięki gumom, cukierkom, plastrom itp.

Jedynie terapia antynikotynowa BICOM, osiąga bardzo wysoką skuteczność, sięgającej ok. 80-90%. Jest to obecnie najbardziej efektywna, istniejąca metoda walki z tym nałogiem. Umożliwia pozbycie się głodu nikotynowego, powodującego efekt tzw. ssania, poddenerwowania i niemożności powstrzymania się od zapalenia, będących powodem, iż większość osób próbujących rzucić wraca do nałogu. Pacjent poddany biorezonansowej terapii antynikotynowej, po kilku – kilkunastu godzinach przestaje odczuwać głód nikotyny, co umożliwia mu skuteczne zerwanie z nałogiem.

Nie ma znaczenia ilość wypalanych papierosów oraz staż palenia, skuteczność tej metody jest bardzo wysoka niezależnie od tych czynników. Na ogół wystarczy poddać się tylko jednemu zabiegowi, który łącznie z wywiadem i przygotowaniem trwa ok 1 godziny.

Odtruwanie

Po terapii likwidującej głód nikotyny zawsze przeprowadzamy dodatkowo odtruwanie organizmu (wątroba, płuca), czego zwykle nie robią inni oferujący w internecie terapię antynikotynową po zaniżonych cenach. Odtruwanie po terapii jest ważnym krokiem i rezygnowanie z niego jest niekorzystne. Dlatego nasza terapia trwa łącznie ok godziny, a nie 15 minut.
Po zabiegu konieczne jest picie dużej ilości wody niegazowanej i niemineralnej, najlepiej przegotowanej. Wymagane jest wypicie minimum 1,5-2 litrów wody w ciągu kilkunastu godzin po terapii. Często obserwowane jest także wzmożone pragnienie, zwiększona senność i potliwość. Po terapii dochodzi do intensywnego wydalania przez organizm nagromadzonych wcześniej toksyn od papierosów. Dlatego tak ważne jest picie wody, aby wspomóc wydalanie toksyn, ale dostarczanie wody jest także konieczne aby terapia się powiodła. Jeśli nie będziesz pić wymaganej ilości wody, terapia może być nieskuteczna! Nie pij jednak w tym czasie wody wysokozmineralizowanej i gazowanej.
Po zabiegu w ciągu 24 godzin nie możesz pić żadnego alkoholu (nawet piwa), bo jego obecność w organizmie zniweczy terapię. Nie pij także w tym czasie kawy, czarnej herbaty i napoi zawierających kofeinę.

U osób z uporczywym nałogiem nikotynowym, opornym na wcześniejsze terapie, dodatkowo jest możliwość zastosowania BICOM chipa, w celu wydłużenia i wzmocnienia działania terapii, ale zwykle nie jest on konieczny.

Zapalenie papierosa zaraz po terapii może spowodować niepożądane reakcje, podobne do zatrucia jak: biegunka, wymioty, pocenie się, niepokój.

Najważniejsze jest, kiedy nie jesteś już na głodzie nikotynowym, nie pozwolić sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt kuracji utrzyma się bezterminowo i zawsze będziesz wolny od tego nałogu.

 

PRZEKONAJ SIĘ JAKIE TO PROSTE!

Przejdź do:

 

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij