ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Odczulanie

OdczulanieDepositphotos_5246671_s

Metoda biorezonansu oprócz precyzyjnej diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej umożliwia także odczulanie alergii wziewnej, pokarmowej czy kontaktowej.

Odczulanie czyli terapia przeciw alergii trwa etapami. Każdy alergen odczulany jest w trakcie odrębnej wizyty, terapia odczulajaca trwa od kilku do kilkunastu minut. W przypadku odczulania alergenów centralnych (pszenica, białko mleka krowiego, białko jaja kurzego, candida albicans, roztocza kurzu domowego) konieczne są odczulania 3 krotne na oddzielnych wizytach.

W przypadku odczulanie alergenów pokarmowych bezwzględne jest zachowanie okresu karencji, tj unikanie kontaktu (spożywania) z alergenem w jakiejkolwiek formie. Alergen należy unikać (wyeliminować) w takcie odczulania jak i kontynuować zalecenia jeszcze przez 2 tygodnie.

Jeśli chodzi o odczulanie sierści zwierząt (sierść psa, sierść kota, świnki morskiej, królika) również na pewien okres powinny być one wyeliminowane z najbliższego otoczenia.

Po odczuleniu alergenów pokarmowych i zachowaniu okresu karencji, można spożywać ponownie odczulone produkty. Natomiast zaleca się pewna ostrożność w spożywaniu takich produktów, nie powinno się spożywać (np. odczulonej pszenicy) 5 razy dziennie pod różnymi postaciami (chleb, bułki, makaron, naleśniki itp).

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego gabinetu.

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij