ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Zasada działania BRT- Biorezonans magnetyczny

Zasada działania BRT- Biorezonans magnetyczny

Terapia biorezonansowa” , to nazwa potoczna całego obszaru związanego z wykorzystaniem urządzenia bicombiorezonansowego BICOM, używane jest także BRT (Bioresonanse Therapy) to nazwa terapii opartych na urządzeniu biorezonansowym, natomiast BRM- Metoda Biorezonansowa (Bioresonance Method) to cały obszar metodologii biorezonansowej, zarówno diagnostyki jak i terapii czyli leczenia chorób.

W terapii jak i diagnostyce wykorzystuje się istniejące w organizmie człowieka i wokół niego drgania elektromagnetyczne.

Drgania własne człowieka, to suma jego fizjologicznych i patologicznych drgań elektromagnetycznych. Drgania te, ze względu na swą elektromagnetyczną naturę można wychwycić z powierzchni skóry, tkanek (często wykorzystywane w przypadku diagnozowania Boreliozy) oraz narządów, które za pomocą specjalnych elektrod i przewodów doprowadzane są do urządzenia terapeutycznego.

Pole magnetyczne elektrod jest bardzo małe i służy jedynie przekazywaniu informacji.

Dzięki nowoczesnej elektronice aparatu BICOM drgania patologiczne (zakłócające), wywołane np. obciążeniem organizmu toksynami, metalami, wirusami, pasożytami, bakteriami, niewyleczonymi chorobami, infekcjami, alergenami itp. są przechwytywane i przetwarzane w drgania terapeutyczne – harmoniczne (fizjologiczne). Drgania te przekazywane są z powrotem z urządzenia do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości te są odpowiednio harmonizowane i wzmacniane. Zdrowe komórki emitują inne pole elektromagnetyczne niż komórki, w których przebiega proces chorobotwórczy czy degeneracyjny.

Działanie terapeutyczne przebiega w organizmie pacjenta a nie w aparacie BICOM.

Elektromagnetyczne pole pacjenta reaguje natychmiast na dokładnie dopasowany sygnał terapeutyczny i z kolei przekazuje do urządzenia BICOM zmieniony wzorzec drgań. Proces ten powtarza się w ułamkach sekund.
W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane a w końcu wygaszane, a fizjologiczne siły regulacyjne zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. W wyniku poprawy biofizykalnego stanu energetycznego pacjenta dochodzi stopniowo do poprawy procesów biochemicznych – a co za tym idzie normalizacji i wyleczenia.

Mówiąc prościej, pacjenta podłącza się do aparatu, który zbierając z chorego narządu drgania elektromagnetyczne prawidłowe i nieprawidłowe odpowiednio je przetwarza. Drgania nieprawidłowe ulegają wygaszeniu, natomiast prawidłowe wzmocnieniu, po czym wracają one z powrotem do organizmu pacjenta. Podczas serii zabiegów (terapie zdrowotne), terapii odczuleniowych, gdzie 1 terapia to 1 alergen, zakłócone pole elektromagnetyczne chorego organu „uczy się” drgać w sposób wyłącznie prawidłowy, co powoduje efekt terapeutyczny. Biorezonans daje także możliwość usunięcia z organizmu trudnych do wyleczenia lub lekoopornych wirusów i bakterii, a także części pasożytów bez zażywania żadnych leków. Odbywa się to poprzez dostarczanie do organizmu takich drgań biorezonansowych, zwykle w trakcie kilku zabiegów, że dochodzi do naturalnego wyeliminowania patogenu przez organizm.

 

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij