ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Suplementacja diety

suplementySuplementacja

CZY WARTO JE BRAĆ?

Między tym co człowiek je, a tym jakie jest jego zdrowie jest bardzo ścisły związek. Jeżeli w organizmie zaczyna brakować jakiegoś ogniwa zaczyna szwankować. Dzisiejsza typowa dieta przeciętnego polaka składa się z dużej ilości tłuszczu, cukru a za mało błonnika. Wszystko to połączeniu zwiększa ryzyko chorób serca, raka czy cukrzycy.

Nasze codzienne pożywienie powinno składać się z odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Niestety żyjemy w takich czasach, że żywność nasza jest bardzo mocno przetworzona, a co za tym idzie nie brakuje w niej chemikaliów i nawozów używanych przez rolników oraz konserwantów, sztucznych barwników czy emulgatorów. Organizm nasz przystosowany jest do przyjmowania substancji naturalnych, a nie sztucznych, a im bardziej produkt przetworzony tym mniej wartościowy dla nas.

Mimo że dostarczamy bardzo dużej ilości kalorii, niestety jesteśmy coraz bardziej niedożywieni pod względem jakościowym. To co jemy jest ubogie w substancje które są nam niezbędne. Idealnym rozwiązaniem jest spożywanie produktów ekologicznych, zdrowych, niestety nie każdy mado tego dostęp i środki. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest stosowanie sprawdzonych i dobrych suplementów diety, które dostarczają i są wzbogaceniem codziennej diety w witaminy, minerały i błonnik.

Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze odpowiedniego suplementu.

 

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij