ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Skan organizmu (STRD)

STRDSTRD – Skan organizmu

Gabinet ProfMedika dysponuje ultranowoczesną aparaturą do wykonywania skaningowej diagnostyki termoregulacyjnej STRD
Skaningowa diagnostyka termoregulacyjna STRD jest wyjątkowo szybką i skuteczną metodą służącą do oceny stanu zdrowia oraz kontroli prowadzonej terapii. Pozwala precyzyjnie wskazać rodzaj i podłoże dolegliwości. Dodatkową zaletą STRD jest całkowicie nieinwazyjny charakter badania oraz brak szkodliwości (badanie jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży).

Badanie polega na ochłodzeniu ciała osoby badanej (przez rozebranie do połowy), a następnie na bezdotykowym pomiarze skanerem STRD, oddawanego przez organizm promieniowania cieplnego i obserwacji zmian regulacyjnych organizmu podczas kolejnych skanów przeprowadzanych w krótkich ostępach czasu. Otrzymane wyniki pomiarów, poddawane są analizie matematycznej, w celu znalezienia korelacji ze zdrowiem/chorobą. Miejsca organizmu, w których nie nastąpiła regulacja (zmiana temperatury) są potencjalnym ogniskiem rozwoju choroby.

Diagnostyka STRD umożliwia ocenę stanu energetyki człowieka. Wg naszej wiedzy (zgodnie ze starożytną medycyną chińską) miejsca zaburzeń przepływu energii wskazują na konkretne nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Jeżeli zaburzenia przepływu energii są silne i utrzymują się przez dłuższy czas, to istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia chorób przewlekłych. Badanie STRD pozwala na zastosowanie wczesnej i skutecznej profilaktyki zdrowotnej oraz kontroli efektów naszej naturoterapii.

Badanie STRD pozwala określić:

  • ogólny stan zdrowia organizmu
  • blokady energetyczne w organizmie
  • stopień oddziaływania stresu na organizm
  • wpływ psychiki oraz emocji na organizm
  • stan energetyczny organizmu, czyli zdolność do pokonania choroby

A w jakiej kondycji jest Twój organizm, przyjdź, wykonaj badanie i przekonaj się sam!

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij