ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Nadwaga i otyłość

SONY DSCNadwaga i otyłość

Szerzy się epidemia, która może mieć poważne skutki dla naszego zdrowia. Dodatni bilans energetyczny – tak najkrócej można określić przyczynę epidemii XXI wieku, czyli otyłości. Nadmiar kilogramów rodzi się z prostego działania arytmetycznego: nasz organizm otrzymuje więcej paliwa (często niewłaściwego), niż jest w stanie zużyć.

Czym grozi otyłość?

Otyłość to poważne zagrożenie dla zdrowia. Może prowadzić do wielu poważnych chorób, takich jak: skrzywienie kręgosłupa, cukrzyca i nadciśnienie tętnicze, a także choroby serca, czy pęcherzyka żółciowego, a nawet choroby nowotworowe. U dziewczynek może spowodować nieregularne miesiączkowanie i w konsekwencji zaburzenia uwapnienia kości.

„Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?”

To coraz częściej zadawane pytanie przez ludzi, którym nie udało się efektywnie schudnąć w wyniku stosowanych diet czy stosowania preparatów farmakologicznych. Nie wystarczy przejść na pewien czas na jakąkolwiek „cudowną dietę ” , czy nawet zastosować głodówkę, aby powrócić na stałe do prawidłowej masy ciała. Brak równowagi metabolicznej w efekcie stosowania nieodpowiedniej diety, przyczynia się do szybkiego przybierania na wadze po jej zakończeniu – jest to tzw. efekt jojo.

Proponujemy Państwu 3 skuteczne rozwiązania:

  • smaczną, odpowiednio skomponowaną dietę,
  • hydrokolonoterapię, dzięki której pozbędziesz się wszystkich toksyn i zalegających złogów (podczas jednego zabiegu można stracić do 2,5 kg),
  • skuteczne terapie na aparacie Bicom 2000 (redukcja apetytu, przyspieszenie metabolizmu).

 

Przejdź do:

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij