ProfMedika ul. Piątkowska 118/13 (II piętro) Tel: +48 690 995 885PON-PT: 9-21 SOB. 9-14

Biorezonans magnetyczny

bicomBiorezonans magnetyczny

Jest klasyczną terapią regulacyjną organizmu człowieka stanowiącą uzupełnienie medycyny biocybernetycznej: akupunktury, elektroakupunktury, terapii naturalnej i homeopatii. Podczas terapii biorezonansem organizm klienta nie jest poddawany oddziaływaniom napięcia prądu ani stałego ani zmiennego.

Procesy regulacyjne zachodzą wyłącznie dzięki oddziaływaniu ultra słabych informacji elektromagnetycznych – mikromagnetycznych. Informacje te można „odebrać” z różnych obszarów ciała za pomocą elektrod ręcznych.

Oprócz drgań fizjologicznych występują także drgania patologiczne, określane razem jako drgania własne pacjenta. Drgania te można odprowadzić z powierzchni ciała za pomocą elektrod i przez przewód przekazać do aparatu terapeutycznego. Drgania własne przetwarza się w drgania terapeutyczne, które powracają do ciała pacjenta, powodując w nim działania lecznicze (usuwanie patogennych czynników). Drgania wywołują w organizmie pacjenta działanie terapeutyczne poprzez wygaszanie, względnie redukcję drgań patologicznych.

Możliwości aparatu Bicom, to nie tylko diagnostyka, ale również urządzenie jest w stanie wytworzyć, zaprogramowane w komputerowym programie terapeutycznym wibracje elektromagnetyczne lub takie, które są wprowadzone do urządzenia przez terapeutę w formie próbki wzoru częstotliwości. Wytworzone w ten sposób pole drgań jest w stanie wytłumić nieprawidłowe oddziaływanie międzykomórkowe i wzmocnić właściwe, sprowokować organizm do właściwej pracy, a także pobudzić system odporności, aby go zaktywizować do usunięcia z organizmu patogenu. Celem terapii jest przywrócenie w organizmie prawidłowych drgań na poziomie komórkowym i komunikacji pomiędzy komórkami, a wytłumienie patologicznych, tak aby przywrócić prawidłową pracę danego narządu, układu lub całego organizmu.

Dlatego metoda biorezonansu doskonale sprawdza się  w diagnozowaniu i usuwaniu:

 • nietolerancji pokarmowych
 • alergii (wziewna, kontaktowa i skórna)
 • grzybicy (przewodu pokarmowego i układu płciowego)
 • pasożytów
 • chorób skórnych (skaza białkowa, łuszczyca, liszaje)
 • zatruć toksynami środowiskowymi
 • ostrych i chronicznych stanów bólowych (głowy, zatok, migreny, rwa kulszowa)
 • chorób reumatycznych
 • chorób przewodu pokarmowego (żołądek, trzustka ze śledzioną, pęcherzyk żółciowy, jelita)
 • chorób nerek i układu rozrodczego
 • chorób prostaty (bakteryjne zapalenie prostaty)
 • dróg oddechowych i laryngologii
 • nałogów (nikotyna, alkohol, słodycze)

 

Metoda biorezonansowa to także dokładna i precyzyjna diagnostyka bakterii i wirusów które są nie wykrywalne tradycyjną metodą laboratoryjną. Bicom daje również możliwość usunięcia z organizmu trudnych do wyleczenia lub lekoopornych wirusów i bakterii a także pasożytów.

Zapraszam do kontaktu i wizyty w moim gabinecie biorezonansu w Poznaniu.

Przejdź do:

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Więcej informacji

Ta witryna korzysta z plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij